top of page

PENZION POD SJEZDOVKOU

Kompletně zrekonstruovaný Penzion nabízí ubytování pro 56 osob v 9 Apartmánech. Vhodné pro rodiny, různé party, ale i pro větší skupiny. Nabízíme ubytování pro TEAMBUILDINGY, Školy v přírodě, lyžařské kurzy a mnohé další. Penzion disponuje vlastní lyžárnou - kolárnou. Pro rezervaci klikněte na zelené tlačítko REZERVACE v hlavní nabídce. Nabídku Apartmánů si můžete prohlédnout níže na této stránce.

AP I.

Apartmán I. pro 2 - 4 osoby nabízí manželské lůžko, rozkládací pohovku, vlastní sociální zařízení, plochou TV SAMSUNG a mnohé další. Výhled na sportovní areál.

AP II.

Apartmán I. pro 1 - 2 osoby nabízí rozkládací pohovku, vlastní sociální zařízení, plochou TV SAMSUNG a mnohé další. Výhled na sportovní areál.

AP III.

Apartmán I. pro 3 - 5 osob nabízí rozkládací pohovku, patrovou pohovku, dvoulůžko, vlastní sociální zařízení, plochou TV SAMSUNG a mnohé další. Výhled na potok.

AP IV.

Mezonetový (dvoupatrový) Apartmán IV. pro 9 - 11 osob nabízí v přízemí rozkládací pohovku, patrovou pohovku, rozkládací gauč, vlastní sociální zařízení, plochou TV SAMSUNG a mnohé další. V patře další vlastní sociální zařízení, v otevřené části, dvoulůžko a dvě jednolůžka. V samostatném pokoji pak dvě pohovky. AP má vlastní terasu.